Név Végzettség Munkakör Fogadóóra
Bacsmai László plébános hittan (óraadó)  
Fekete Zoltán káplán hittan (óraadó)  
Agárdi Aranka tanító, történelem szakos tanár, közoktatási vezető szakvizsga történelem kedd 2.óra
Bogó Istvánné német nemzetiségi tanító német népismeret, napközi hétfő 3. óra
Dávid Alexandra tanító - magyar műveltségterület tanító, magyar, osztályfőnök hétfő 4. óra
Dérné Juránovics Tünde földrajz szakos tanár, testnevelés szakos középiskolai tanár, testnevelés szakvizsga földrajz, testnevelés, igazgató helyettes péntek 4. óra
Dr. Molnárné Mikóczi Mária tanító – matematika műveltségterület, német szakos nyelvtanár, kompetencia alapú angol nyelvi tanító német nemzetiségi nyelv, angol nyelv, osztályfőnök hétfő 2. óra
Domokos Dávid tanító - angol műveltségterület, angol szakos tanár angol nyelv, osztályfőnök A hét hétfő 3. óra
Egyházi Nikolett német nemzetiségi tanító német nemzetiségi nyelv, napközi péntek 2. óra
Engert Andrea tanító - ének műveltségterület tanító, ének, napközi, osztályfőnök hétfő 3. óra
Ferencz Emília tanító - ének műveltségterület tanító, természetismeret, napközi hétfő 7. óra
Földvári Adrienn matematika szakos tanár, kémia szakos középiskolai tanár, közoktatási vezető szakvizsga matematika, osztályfőnök, osztályfőnöki munkaközösség vezető hétfő 3. óra
Grátz Ádámné német nemzetiségi nyelv – matematika szakos tanár, közoktatási vezető szakvizsga német nemzetiségi nyelv, igazgató szerda 3. óra
Gruber Ágnes matematika – kémia szakos tanár matematika, kémia, osztályfőnök, természettudományos munkaközösség vezető A hét szerda 3. óra,B hét szerda 2. óra
Halmai Andrea német nemzetiségi tanító, német nemzetiségi nyelvtanár tanító, német nemzetiségi nyelv, napközi, osztályfőnök hétfő 2. óra
Hellerné Karl Ágnes tanító, matematika – kémia szakos tanár, mentorpedagógus szakvizsga matematika, kémia, technika péntek 3. óra
Herr Nikoletta német nyelv szakos középiskolai tanár, informatikus könyvtáros német nyelv, német népismeret, informatika, könyvtár kedd 5. óra
Hortobágyi Judit tanító - orosz  műveltségterület tanító, napközi, osztályfőnök csütörtök 6. óra
Iváncsits Tamás Zsolt technika – számítástechnika szakos tanár, okleveles teológus hittan csütörtök 1. óra
Kissné Boda Gabriella német nemzetiségi tanító tanító, német nemzetiségi nyelv, tánc, osztályfőnök hétfő 2. óra
Kocsisné Petre Zsuzsanna tanító - angol műveltségterület tanító, angol nyelv, osztályfőnök kedd 5. óra
Koleszárné Győrki Gizella tanító - ének műveltségterület ének, tánc, napközi, kórus, ének munkaközösség vezető szerda 2. óra
Kovács Gergely tanító – ének, informatika műveltségterület, informatika szakos tanár tanító, informatika, osztályfőnök péntek 3. óra
Kresz-Gundrum Ágota hitoktató hittan (óraadó) szerda 3. óra
Link Anita német nemzetiségi tanító német nemzetiségi nyelv, napközi szerda 5. óra
Magyarné Manga Anett német nemzetiségi tanító, rajz szakos középiskolai tanár rajz, német nemzetiségi nyelv, DÖK vezető, osztályfőnök péntek 4. óra
Pécsvári Réka  angol szakos tanár angol nyelv (óraadó) péntek 9:30-9:40
Pfeil Imre Roland testnevelés szakos tanár, biológia szakos középiskolai tanár biológia, testnevelés, osztályfőnök hétfő 3. óra
Pozsgai Márta  történelem szakos általános iskolai tanárokleveles könyvtáros tanár történelem (óraadó) csütörtök 11:20-11:50
Prokopné Gyuricza Tímea magyar szakos középiskolai tanár magyar nyelv és irodalom, osztályfőnök hétfő 3. óra
Rittlinger Nikoletta német nemzetiségi tanító napközi, rajz, tehcnika  csütörtök 4. óra
Róthné Ébner Mária magyar – német szakos középiskolai tanár gyed  
Schmidt Zsolt testnevelés szakos tanár testnevelés, osztályfőnök szerda 2. óra
Schrempf József tanító ének- zene, könyvtár műveltségterület tanító, technika, napközi péntek 1. óra
Szántó Zsuzsanna tanító - testnevelés műveltségterület tanító, magyar, napközi szerda 3. óra
Szatmári Imre matematika – fizika szakos tanár fizika (óraadó) hétfő 8:30 – 8:45
Szatmáriné Rádics Ildikó ének -zene szakos tanár, magyar szakos középiskolai tanár magyar nyelv és irodalom, humán munkaközösség vezető hétfő 3. óra
Sziebert Imre földrajz – testnevelés szakos tanár testnevelés, testnevelés munkaközösség vezető szerda 4. óra
Ifj. Sziebert Imre testnevelés szakos középiskolai tanár testnevelés szerda 2. óra
Tótokné Simon Gabriella tanító ének – zene műveltségterület tanító, napközi, osztályfőnök, gyermekvédelmi felelős kedd 2. óra
Vetró Gáborné tanító ének műveltségterület, differenciáló – pedagógia szakvizsga tanító, fejlesztő pedagógus, osztályfőnök, alsós munkaközösség vezető hétfő 2. óra
Vértes Nóra tanító - testnevelés műveltségterület tanító, testnevelés, napközi kedd 4. óra
Vöő Judit orosz – német szakos középiskolai tanár, német nemzetiségi szakvizsga német nemzetiségi nyelv, német népismeret, osztályfőnök, német munkaközösség vezető szerda 5. óra
Zöldföldi Anita tanító, gyógypedagógus, mentorpedagógus szakvizsga tanító, gyógypedagógus hétfő 6. óra

 

Adminisztratív és oktatást segítő munkatársaink 

Név

Munkakör

Bernáth Anikó

gazdasági vezető

Oszlár Ferencné

iskolatitkár

Reiszné Süveges Mónika

pedagógiai asszisztens

Bodoki Gábor

rendszergazda

 

Egészségügyi és szociális munkatársak

Név

 

Dr. Fülöp Ágnes

iskolaorvos (hétfő 9-12)

Ravaszné Jäckl Krisztina

iskolavédőnő (hétfő, szerda 8-14)

Bohner Renáta

iskolapszichológus (hétfő)

Kecskeméti Beáta

szociális munkás (péntek)

December 2021
H K Sz Cs P Szo V
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

My Facebook Page aloldal

Szent Vér Báta