Diák- és Sportnap

Iskolánkban az utolsó héten, június 14-én, szerdán került megrendezésre a hagyományos Diák- és Sportnap.

A tanulóknak gazdag programokat kínáltak a szervezők, amit egy közös, zenés aerobic-kal kezdtek, Kriska Rita vezényletével. Ezután a nagyoknál a tanár-diákmérkőzések következtek, miközben a kisebbek Dallos Éva csapatának karate bemutatóját nézhették. Később rengeteg program közül válogathattak a tanulók, csak néhányat felsorolva: darts, ergométer, lengőteke, íjászat, malom, lábtengó, sakk, különböző csapatversenyek, stb. Mindenki talált magának megfelelő szórakozást, mellyel felhőtlenül búcsúzhattunk el az idei tanévtől. Ezen a napon kerültek átadásra azok a díjak, amelyeket hagyományosan hosszú évek óta szorgalmazunk. Az egész évben legszorgalmasabb ügyelő osztálynak járó tortát Domokos Dávid osztálya, a 7.c osztály kapta. A Lila könyvet, amelyet 1999 óta a legeredményesebb (tanulmány, magatartás, versenyeredmények, közösségi munka) osztály kapja, az idei szavazatok alapján a 7.a osztály nyerte el. Osztályfőnökük: Schmidt Zsolt. Köszönetet mondunk minden szülőnek, aki a mai napon hozzájárult annak a több száz palacsintának az elkészítéséhez, amit tanulóink, pedagógusaink kaptak a nap folyamán. A mai nap készült el iskolánk egyik szülőjének, Bari Katának a munkája, festménye, amellyel színesebbe varázsolta udvarunkat. Hálásak vagyunk! Végül, köszönjük a szervezőknek is (Schmidt Zsolt, Verőci Lídia, Magyarné Manga Anett és segítőik), jól éreztük magunkat!

Május 2024